Rodinné domy na klíč

Společnost Stavby - Miroslav Koranda se soustřeďuje na kompletní projekční a stavební činnost. Zaměřujeme se především na výstavbu rodinných domů na klíč.

Rodinné domy na klíč, ale i jiné stavby (bytové stavby, komerční stavby apod.), stavíme na přání klientů. Nabízíme kromě domů na klíč také revitalizaci bytových a občanských staveb, zateplení domů a realizaci zpevněných ploch

 

Rekonstrukce objektů

Zajistíme pro Vás kompletní rekonstrukci rodinného domu, panelového domu nebo dřevostavby. Používáme kvatlitní materiály a ručíme tak za kvalitu jak materiálů, tak naší práce.

 

Půdní vestavby

Zajistíme Vám kompletní dodávku a montáž vašeho podkrovního bydlení formou suché výstavby. Využijte více prostory Vašeho domu !

 

Bourací práce

 

Sanace objektů

Majitelé budov jako např. panelové domy, rodinné domy či jiné objekty se často potýkají s problémy, jejichž příčiny lze spatřit zejména v nedostatečné kvalitě provedení stavebních konstrukcí při výstavbě, nevhodně zvolených technologií případně jen končí životnost daného materiálu, který byl při stavbě objektu použit.

 

Co přináší kvalitní sanace?

 

Zemní práce

Provádíme přípravné práce pro stavby, úpravy terénu a poradíme si i s nakládáním materiálu. Vykopeme, upravíme a odvezeme vše, co si budete přát, a to spolehlivě a rychle. Našim zákazníkům se snažíme ušetřit náklady pomocí automatizovaných prací.

 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!