Tento web používá k personalizaci reklam soubory cookies, které mohou sbírat některé vaše osobní údaje. S jejich užitím souhlasím / nesouhlasím. Více informací.
Zvolte kategorii  Stavební firmy 

Vyberte tu správnou firmu pro Váš dům.

Kraje
Vyberte si na mapě svůj kraj
+420 776 486 586
  + Rozšířené hledání

Stavlimit

Tel.:

Adresa:
náměstí Osvoboditelů 5/17
15300 Praha

http://www.stavlimit.cz/

Naše firma působí v Praze. Zakázky realizujeme v okruhu 50 km. Nabízím zednické, instalatérské, pokrývačské, stavební a rekonstrukční práce na klíč. Naší prioritou je spokojenost zákazníka. Rádi vám pomůžeme a poradíme. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Rating   10/10
Řemeslníci Stavební firmy

BAU Pro CZ s.r.o.

Tel.:

Adresa:
Ocelkova 643/20
198 00 Praha

www.rekonstrukcestavosenpraha.cz

Naše firma působí v Praze. Zajišťujeme dřevostavby, rekonstrukce, půdní vestavby, realizujeme sádrokartony a minerální podhledy. Nabízíme stavební práce jako jsou např. stavby domu na klíč, hrubé stavby, bytová jádra a koupelny, zateplování fasád, opravy zdiva a zednické práce a další se stavbou…

Rating   10/10
Architekti Řemeslníci Stavební firmy

ADLATUS spol. s r.o.

Tel.:

Adresa:
Žižkova tř. 309/12
37001

Naše firma působí v Jihočeském kraji. Zakázky realizujeme v okruhu 100 km. Zhotovujeme dokumentace pro územní řízení i stavební povolení. Provádíme zaměřování stávajících stavů a zhotovení dokumentace skutečného provedení. Zabýváme se investorskou přípravou staveb. Poskytujeme technický dozor při…

Rating   10/10
Architekti Stavební firmy

AXOR, s.r.o.

Tel.:

Adresa:
Rybná 716/24
11000 Praha

www.axor.webnode.cz

Naše firma působí v Praze. Zakázky realizujeme v okruhu 50 km. Jsme malá stavební firma, která se dlouhodobě zabývá výstavbou rodinných domů, rekonstrukcemi všech tipů domů a bytů. Dále pak zednickými pracemi,fasádami, sádrokartonem. Těšíme se na spolupráci s vámi.    

Rating   10/10
Řemeslníci Stavební firmy

Naše firma působí v Praze. Zakázky realizujeme v okruhu 30 km. Neváhejte a zadejte Vaši zakázku naší firmě. Naše firma provádí veškeré zednické, obkladačské a sádrokartonářské práce a to na území Prahy a Středočeského kraje. Preferujeme kvalitu práce a spokojenost zákazníka. Těšíme se na…

Rating   10/10
Řemeslníci Stavební firmy

Komplexní stavební práce - Kokeš

Tel.:

Adresa:
Pšenčíkova 679/14
14200

Naše firma působí v Praze. Zakázky realizujeme v okruhu 80 km. Nabízíme kompletní stavební práce včetně sádrokartonů a zateplování. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Rating   10/10
Řemeslníci Stavební firmy

MO-STAV

Tel.:

Adresa:
Černohorská 324
28901

http://www.mo-stav.cz/

Naše firma působí ve Středočeském kraji. Zakázky realizujeme v okruhu 50 km. Nabízíme veškeré stavební a zemní práce, terénní úpravy. Úprava a údržba zahrad. Provádíme stavby a rekonstrukce domů na klíč, pokládky dlažeb či fasády včetně zateplení. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Rating   10/10
Řemeslníci Stavební firmy

Naše firma působí v Praze. Zakázky realizujeme v okruhu 10 km. Provádíme stavební práce, rekonstrukce bytů, stavby domů, malování, zateplování, elektroinstalační a instalatérské práce, odhady. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Rating   10/10
Řemeslníci Stavební firmy

Radek Urban VOST

Tel.:

Adresa:
Na Šutce 594/13
18200

http://www.vost.cz/

Naše firma působí v Praze. Zakázky realizujeme v okruhu 20 km. Od roku 1989 se firma zabývá montáží sádrokartonu, minerálních podhledů, nízkoenergetickými stavbami, rekonstrukcemi panelových bytů, půdními vestavbami, skleněnými elementy - šoupačky, příčky. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Rating   10/10
Řemeslníci Stavební firmy

Stavební práce Kloc

Tel.:

Adresa:
Za Statkem 182
27351

https://fasady4reko.webnode.cz/

Naše firma působí ve Středočeském kraji. Provádíme rekonstrukce rodinných domů i bytů. Realizujeme koupelny, montáž sádrokartonu, půdní vestavby, zateplené i nezateplené fasády, zámkové dlažby, zděné ploty a oplocení. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Rating   10/10
Řemeslníci

zde nás můžete sledovat na facebooku